Kadra - Przedszkole Ekolandia

Idź do spisu treści

Menu główne:

Dlaczego ekolandia
mgr Joanna Abramczyk – dyrektor
Pani Joanna jest dyrektorem placówki jak i wychowawcą grupy. Posiada 30 letni staż pracy z dziećmi. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Zintegrowanej Wczesnej Edukacji „na Uniwersytecie Warmińsko -Mazurskim w Olsztynie. Uzyskała również studia drugiego stopnia na kierunku pedagogika w zakresie” nauczania początkowego”. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z zakresu nauczania języka polskiego na poziomie II etapu kształcenia – klasa 4-6 szkoły podstawowej oraz posiada ukończony kurs „Język Angielski dla początkujących „z modułem „Rozwinięcie umiejętności wykorzystania głosu jako narzędzia pracy nauczyciela. Ukończyła kurs „Kompetencje kluczowe jako recepta na skuteczną integrację świata dziecka i dorosłego” Uczestniczy systematycznie w szkoleniach, aby podnosi swoje kwalifikacje.

mgr Anna Nowikiewicz - wychowawca grupy
Pani Ania jest nauczycielem wychowawcą w naszym przedszkolu już ponad sześć lat. Jest osobą energiczną, pogodną, której praca z dziećmi sprawia dużą satysfakcję.
Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku „Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w „Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Uzyskała również studia drugiego stopnia na kierunku „Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną”. Ukończyła kurs nadający kwalifikacje do pracy jako „Instruktor gimnastyki korekcyjnej”. Dodatkowo, aby podnieść swoje kwalifikacje systematycznie uczestniczy w szkoleniach z zakresu terapii muzyką i ruchem. Jako wychowawca stara się pokazać dzieciom świat, który je otacza nie tylko przez naukę, ale i zabawę. Od samego początku swojej pracy wyznaje zasadę, że każde dziecko jest indywidualną jednostką a dorośli powinni pamiętać, aby zapewniać dzieciom jak najwięcej sytuacji do dalszego rozwoju.

Mgr Jolanta Czarnecka- wychowawca grupy
Nazywam się Jolanta Czarnecka i jestem wychowawcą w grupie maluchów. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Wczesna i Edukacja na Uniwersyteckie Warmińsko- Mazurskim. Na tej samej uczuleni kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk studenckich w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz żłobku. W swojej pracy chciałabym nie tylko wspierać dziecko w poznawaniu i doświadczaniu wszystkiego, co nowe, interesujące, ale również stwarzać im takie sytuacje, w których będą rozwijały się przez śmiech, zaciekawienie oraz zaskoczenie.

Ewa Sakowska – wychowawca grupy
Pani Ewa jest studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim. Jest osobą odpowiedzialną, która angażuje się w swoją pracę i stara się wykonywać ją z należytą starannością.

Mgr Karolina Myśliwiec- pomoc nauczyciela
Pni Karolina to absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.
Pedagog specjalny ze specjalnością resocjalizacja (studia I stopnia) oraz pedagog diagnosta i edukacji międzykulturowej (studia II stopnia).

Paulina Bojarowska
Nazywam się Paulina Bojarowska i jestem pomocą nauczyciela w grupie maluszków. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika pracy socjalnej. Mam ukończony kurs opiekunki dziecięcej. Jestem osobą miłą, sympatyczną. Bardzo lubię pracę z dziećmi i sumiennie wykonuje mi powierzoną pracę.

Agnieszka Sławska
Pani Agnieszka ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunku pedagogiki w zakresie wczesnoszkolnej edukacja zintegrowana i informatyka. Pani Agnieszka to energiczna, miła i sympatyczna osoba, „pomoc nauczyciela” w grupie maluchów. Niesie pomoc naszym dzieciom.

Magdalena Olewniczak – nauczyciel specjalista
Nazywam się Magdalena Olewniczak, jestem magistrem fizjoterapii oraz diagnostą i terapeutą integracji sensorycznej. Swoją wiedzę systematycznie pogłębiam poprzez szkolenia i kursy. Celem terapii integracji sensorycznej jest kontrolowana stymulacja wszystkich systemów zmysłowych, która wpływa na poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i motorycznej.

Ewelina Grażewicz – nauczyciel specjalista
Magister fizjoterapii, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, terapeuta neurologiczny (PNF), terapeuta ręki, diagnosta i terapeuta wad postawy i skolioz,diagnosta i terapeuta centralnego przetwarzania słuchowego metodą Neuroflow. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im.Józefa Rusieckiego. W zawodzie fizjoterapeuty od 2010 roku. Od początku pracy zawodowej zajmuje się fizjoterapią dzieci. Ciągła chęć rozwoju osobistego i zawodowego przyczynia się do aktywnego uczestnictwa w kursach i szkoleniach . Wiedzę i stale podnoszone kompetencje wykorzystuję by dziecko lepiej i sprawniej funkcjonowało na co dzień. Praca z dziećmi jest dla mnie satysfakcjonująca i daje mi dużo radości.

Aleksandra Budyta – Logopeda
Nazywam się Aleksandra Budyta. Ukończyłam studia z logopedii, a także z pedagogiki w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Dokładam wszelkich starań, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były efektywne i atrakcyjne, dlatego też stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i webinariach.

PRACOWNICY OBSŁUGI
Dorota Paluch – KUCHARKA
Barbara Pałuska – KUCHARKA
Pani Dorota i Basia odpowiedzialna jest w placówce za przygotowywanie pysznych i zdrowych posiłków dla dzieci. Nasze przedszkolaki jednogłośnie ogłosiły je „najlepszymi kucharkami na świecie!”. Panie kucharki przygotowuje posiłki uwzględniając diety dzieci.
Robert Abramczyk
Pan Robert naprawia to” co samo się zepsuło”. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego